Seznamte se s vinaři a jejich víny, pěstovanými s láskou 

Black Cottage vinařství

Black Cottage

Black Cottage, které získalo název díky černému dřevěnému domečku zakladatele Davida Cloustona a vinařky Sanny Stander se nachází mezi původními výsadbami vinic, olivovníků a kriketovým hřištěm v subregionu Wairau Valley, v oblasti Marlborough.

Zjistit víc

Craggy Range

Rodinné vinařství založené v roce 1998, které se nachází ve stínu velkolepého vrcholu Te Mata Peak. Oblast Hawke's Bay se nachází na východním pobřeží severního ostrova Nového Zélandu. Majitel Terry Peabody a jeho rodina chtěli vybudovat vinařství od začátku na zelené louce.

Zjistit víc
Craggy Range vinařství
Black Cottage vinařství

Clark Estate

Vinařský příběh rodiny Clarků se začal psát v roce 1998. V tomto roce se majitelé Jane & Peter Clarkovi rozhodli pro změnu jejich kariéry a koupili pozemky v oblasti Marlborough, Awatere Valley. Začínali na zelené louce, kde na rozloze 8 ha začali nejdříve pěstovat Sauvignon Blanc. Tvrdě pracovali a učili se za pochodu, jak se starat o vinice.

Zjistit víc

Seifried

Začátky vinařství Seifreid se datují od roku 1973, kdy Hermann Seifreid se svoji ženou Agnes začali osazovat vinice v údolí Moutere poblíž města Nelson. Nelson je nejslunečnějším místem na Novém Zélandu (s průměrnými 2400 hodinami slunečního svitu ročně) a nachází se na severu Jižního ostrova.

Zjistit víc
Seifried vinařství
Black Cottage vinařství

Greystone

Vinařství Greystone produkují 100% organická vína od roku 2018. Hospodaření s plodinami se provádí pečlivě ručně bez použití herbicidů, insekticidů nebo systémových fungicidů. Využívají při tom organických metod a bio dynamického hospodaření s půdou, které aktivně podporují zdraví půdy a vinné révy.

Zjistit víc