O nás

Kdo jsme? Jsme sestřenice a každá žijeme na jiném kontinentě. Klára žije v Česku a Míša se před lety vydala za dobrodružstvím na Nový Zéland. A jak to tak bývá - zamilovala se a už na Novém Zélandě zůstala. 

Často jsme spolu trávily prázdniny a víkendy a zažívaly skvělá dobrodružství. Naše cesty se díky velké vzdálenosti na chvíli rozdělily. Začátkem roku 2020 se Klára vydala na Nový Zéland, aby procestovala tento vzdálený kout světa. Okouzlila ji nádherná krajina, s jejími neskutečnými tvary a barvami, nekonečně dlouhými jezery a pastvinami. A zejména si ji získala otevřenost a vstřícnost místních lidí. Kromě poznávání kultury a přírody bylo neoddělitelnou součástí cesty také ochutnávání místní kuchyně a vína. A tak se zrodil nápad, jak propojit Česko a Nový Zéland. Nabídnout českým milovníkům vína skvělá novozélandská vína! 

Chceme nabídkou skvělých vín z rodinných vinařství přenést aspoň trochu atmosféry z Nového Zélandu, její tajuplné maorské kultury, přístupu k životu a přírodě - sem k nám, do České republiky. Věříme, že se nám to podaří!

 

Míša & Klára